Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki - jedna wisi na skarpie (ZDJĘCIA)

01 grudzień 2021
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Wszystko wydarzyło się w środowy wieczór, 1 grudnia. Około godziny 22:30 na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej i Zachodniej w Zielonej Górze zderzyły się dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Peugeota jechał w stronę centrum miasta od Wilkanowa. Nagle pierwszeństwo przejazdu wymusił mu Hyundai, który po zderzeniu z samochodem przejechał przez chodnik i zawisł na skarpie.

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Na szczęście wszystkie osoby jadące samochodami opuściły je o własnych siłach. Nikt nie odniósł też poważniejszych obrażeń.

Wszystkie szczegóły i okoliczności kolizji ustala policja. Ruch na skrzyżowaniu odbywa się z utrudnieniami.

Przeczytaj też: Pożar w bloku na osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u