Nieszczęśliwie zakochany uszkodził 3 auta w centrum Zielonej Góry

02 grudzień 2021
Autor: 
Nieszczęśliwie zakochany uszkodził 3 auta w centrum Zielonej Góry Fot. KMP Zielona Góra

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali 44-latka, który uszkodził trzy auta w centrum miasta. Ponadto agresor groził pozbawieniem życia innemu mężczyźnie.

Wszystko wydarzyło się pod koniec ubiegłego tygodnia. 44-letni mężczyzna od kilku miesięcy odwiedzał jedną z pracownic restauracji w centrum Zielonej Góry. Gdy jednak został odrzucony, poczuł się urażony i postanowił się zemścić.

Mężczyzna wziął farbę i oblał witrynę restauracji. Następnego dnia uszkodził trzy pojazdy zaparkowane w pobliżu budynku. Łączne straty wyceniono na 10 tysięcy złotych.

Właściciel restauracji i samochodów podszedł do 44-latka, aby wyjaśnić powody jego działania. Wtedy mężczyzna wyciągnął nóż i groził pozbawieniem życia. O sprawie powiadomiono policję.

Nieszczęśliwie zakochany trafił do aresztu

Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu I ustalili miejsce zamieszkania i zatrzymali 44-letniego mężczyznę.

- W rozmowie z policjantami powiedział, że podłożem jego działań była nieszczęśliwa miłość. Mężczyzna został przesłuchany. Usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. Betonowy śmietnik uderzył pieszą (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u