Tragiczny pożar pod Międzyrzeczem. W zgliszczach znaleziono zwęglone zwłoki!

06 grudzień 2021
Tragiczny pożar pod Międzyrzeczem. W zgliszczach znaleziono zwęglone zwłoki! Redakcja/Archiwum

Tragiczny pożar w miejscowości Kuligowo pod Międzyrzeczem. Płonęła przyczepa kempingowa oraz samochody. Strażacy znaleźli zwęglone ciało.

W poniedziałek, 6 grudnia w okolicach jeziora Żółwin w miejscowości Kuligowo pod Międzyrzeczem doszło do tragicznego w skutkach pożaru przyczepy kempingowej oraz zaparkowanych w pobliżu pojazdów. Na miejsce zadysponowano łącznie 4 zastępy straży pożarnej. 

Podczas akcji gaśniczej strażacy natrafili na zwęglone ciało. Po ugaszeniu pożaru miejsce zdarzenia zostało przekazane międzyrzeckim policjantom, którzy prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru nie są obecnie znane. 

Czytaj także - Ciężarówka wioząca ozdoby choinkowe wjechała do rowu pod Kożuchowem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u