Zielonogórski deptak w bożonarodzeniowym wydaniu. Podoba Wam się? [ZDJĘCIA]

06 grudzień 2021
Zielonogórski deptak w bożonarodzeniowym wydaniu. Podoba Wam się? Redakcja

Zielonogórski deptak rozświetlają tysiące kolorowych światełek. Jest również żywa choinka sprezentowana przez leśników. Jak podobają się Wam tegoroczne świąteczne ozdoby w mieście?

W Zielonej Górze czuć już magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Miejski deptak zdobią tysiące kolorowych światełek, część świetlnych iluminacji jest dużą atrakcją dla mieszkańców winnego grodu, którzy chętnie pozują przy nich do zdjęć.

Przy ratuszu możemy podziwiać naturalne drzewo bożonarodzeniowe sprezentowane przez Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Zielonej Górze. Kilkunastometrowy świerk dotarł na deptak z Nadleśnictwa Świebodzin w asyście policji!

Na Placu Bohaterów zobaczymy trzy sztuczne choinki w tym jedną sporych rozmiarów ustawioną pośrodku placu, dodatkowo całą fontannę wypełnia piękna świetlna iluminacja. Na całej długości deptaku rozwieszone są mniejsze ozdoby w postaci światełek. Przy pomniku Bachusa znajdziemy znaną już wszystkim bombkę. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u