Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)

17 grudzień 2021
Autor: 
Kolizja na Batorego w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy wieczór, 17 grudnia. Po godzinie 17:30 na skrzyżowaniu ulic Batorego, Rzeźniczaka i Zamoyskiego w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. To Volkswagen oraz Mazda.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Wezwano również zespół pogotowia.

Wszystkie osoby jadące samochodami opuściły je o własnych siłach. Prawdopodobnie nikt nie odniósł też poważniejszych obrażeń i skończy się jedynie na stratach materialnych.

Wszystkie szczegóły i okoliczności kolizji ustala policja. Ruch na skrzyżowaniu odbywa się z utrudnieniami.

Przeczytaj też: Miejski Sylwester 2021 w Zielonej Górze. Będzie pokaz fajerwerków


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u