Miejski Sylwester 2021 w Zielonej Górze. Będzie pokaz fajerwerków

17 grudzień 2021
Autor: 
Miejski Sylwester 2021 w Zielonej Górze. Będzie pokaz fajerwerków Redakcja

Sylwester Zielona Góra. W tym roku odbędzie się miejska impreza pod chmurką. Będzie dyskoteka i fajerwerki. Wszystko pod Centrum Biznesu.

W ubiegłym roku imprezy sylwestrowe musiały odbyć się w naszych domach. I tak miejska dyskoteka przeniosła się do internetu. Miasto nie zrezygnowało jednak z pokazu fajerwerków. Ten został wówczas przygotowany na Winnych Wzgórzach.

Miejski Sylwester Zielona Góra

Mieszkańcy Zielonej Góry w 2021 roku znów będą mogli bawić się pod chmurką. Imprezę standardowo zaplanowano na parkingu przy Centrum Biznesu. Start 31 grudnia o godzinie 22:00.

- Sylwestrowa Dyskoteka Dorosłego Człowieka to pełne muzyki i zabawy wydarzenie. W muzycznym starciu na największe przeboje muzyki rozrywkowej zmierzą się DJ Paweł "Bamse" Jakubowski i DJ Tomasz "Osa" Oszmiański. Wydarzenie uświetni pokazami Grupa Karmazyn Fireshow - informuje Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Miejski Sylwester z fajerwerkami

Wiele miast w Polsce odchodzi od fajerwerków podczas sylwestrowych imprez. Wszystko tłumaczy się przede wszystkim dobrem zwierząt, które przerażone hukiem często uciekają z domów lub padają ze strachu.

Zielona Góra nie zamierza jednak odchodzić od pokazu fajerwerków. W ramach Miejskiego Sylwestra zaplanowano 5-minutowy pokaz oprawy pirotechnicznej. Magistrat postanowił więc rozdać mieszkańcom tabletki uspokajające dla zwierząt. Szczegóły: "Sylwester 2021 Zielona Góra. Urząd Miasta rozda tabletki uspokajające dla zwierząt"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u