"Jeszcze Odra nie zginęła", czyli Cigacice miejscem spotkań dla Mieszkańców Sulechowa i Zielonej Góry.

21 sierpień 2023
Autor:  Artykuł partnera
"Jeszcze Odra nie zginęła", czyli Cigacice miejscem spotkań

Fundacja Przyszłość to organizacja działająca prospołecznie. W okolicach Zielonej Góry kojarzona jest głównie z projektem "Nasionko Przyszłości" czy "Jestem zielony w sprawie suszy". Kolejnym projektem jest "Jeszcze Odra nie zginęła", w ramach którego Fundacja organizuje "Piknik z Przyszłością" 02.09.2023r. w Porcie Cigacice.

Piknik z Przyszłością - co, gdzie, kiedy, dla kogo?

Piknik z Przyszłością to wydarzenie mające na celu integrować lokalną społeczność i dać ludziom dorosłym szansę na dobrą zabawę i odrobinę rywalizacji. Głównymi odbiorcami działań w Cigacicach są dorośli w wieku 20 - 45 lat. To również grupa, z którą organizacja wiąże swoje plany i opiera współpracę.

Piknik to także swego rodzaju zaproszenie. Do samego portu w Cigacicach i do poznania innych ludzi. 2 września oprócz dobrej zabawy goście będą mogli również poznać Fundację od środka, czy porozmawiać z Prezesem - Jakubem Tyliszczakiem.

Spotkanie w porcie to idealna okazja do chwili relaksu w strefie chill&gastro, grupowej rywalizacji z odrobiną humoru, czy posłuchania muzyki na żywo wprost ze sceny nad Odrą!

Zastanawiałeś się kiedyś jak daleko uda Ci się przepchnąć wóz strażacki? Weź ekipę i sprawdź to we wrześniu w Cigacicach.

Plan wydarzenia

  • 15:00 - start, otwarcie strefy chillout&gastro
  • 15:00 - 18:30 - gry i rywalizacje dla dorosłych, strefa animacji dla dzieci
  • 19:00 - koncert na żywo
  • 20:30 - zakończenie Pikniku i impreza w Przystań Tu

W Fundacji Przyszłość tworzymy innowacyjne rozwiązania na współczesne problemy społeczeństwa. Edukacja publiczna, zrozumienie procesów tworzących dzisiejsze miasta, rozwój technologiczny i wykorzystanie jego potencjału - w Przyszłości wdrażamy projekty, które przygotowują nas do życia dzisiaj i jutro. Wierzymy, że we współpracy z Mieszkańcami jesteśmy w stanie wdrażać zmianę w nasze życie. Bo Przyszłość to My.

Przeczytaj też: Nowe samochody gaśnicze dla lubuskich strażaków. Gdzie trafiły?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u