Nowi zastępcy prezydenta Zielonej Góry. Poznaliśmy nazwiska

07 maj 2024
Autor: 
Nowi zastępcy prezydenta Zielonej Góry. Poznaliśmy nazwiska Redakcja

Dziś Marcin Pabierowski został zaprzysiężony na prezydenta miasta Zielona Góra. Krótko po uroczystościach przedstawił nazwiska swoich zastępców.

Marcin Pabierowski rozpoczął swoją kadencję jako prezydent Zielonej Góry, składając ślubowanie podczas inauguracyjnej sesji Rady Miasta. Jest to znaczący moment dla miasta, ponieważ Pabierowski, będąc absolwentem Uniwersytetu Zielonogórskiego i mając doświadczenie w pracy w sektorze publicznym oraz prywatnym, przynosi ze sobą obietnicę nowego kierunku i rozwoju dla Zielonej Góry.

Jego zaangażowanie w lokalną politykę i wcześniejsza praca jako radny miasta są dobrze dokumentowane, co daje mieszkańcom nadzieję na pozytywne zmiany. Po ceremonii zaprzysiężenia Pabierowski szybko przystąpił do pracy, przedstawiając swoich zastępców, co jest kluczowym krokiem w kształtowaniu przyszłości administracji miejskiej. 

Nowi zastępcy prezydenta Zielonej Góry

Oficjalnie będą nimi Paweł Tonder, Jarosław Flakowski i Marek Kamiński.

Paweł Tonder - do tej pory pełnił funkcję dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze. Obecnie będzie odpowiadał za inwestycje i rozwój miasta.

Jarosław Flakowski - doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce (Uniwersytet Śląski w Katowicach). Od 2021 r. pracuje na stanowisku Dyrektora Departamentu Rozwoju i Innowacji, gdzie odpowiada m.in. za realizację założeń Strategii Rozwoju Województwa oraz Program Rozwoju Innowacji. Posiada ponad 10‑letnie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków UE. Pracuje także jako adiunkt w Katedrze Polityki Regionalnej, Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego. Obecnie będzie sprawy gospodarcze i fundusze z Unii Europejskiej.

Marek Kamiński -  to były radny Rady Miasta Zielona Góra.  Obecnie jest doradcą wojewody lubuskiego ds. funduszy europejskich. Obecnie będzie zajmował się edukacją i sprawami społecznymi w mieście. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u