Wypadek na DK92 koło Świebodzina. Czołówka ciężarówki z osobówką (ZDJĘCIA)

18 grudzień 2021
Autor: 
Wypadek na DK92 koło Świebodzina. Czołówka ciężarówki z osobówką Fot. KP PSP Świebodzin

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Gronów. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do świebodzińskich służb ratowniczych w sobotnie przedpołudnie, 18 grudnia, po godzinie 10:30. Na krajowej "92" na odcinku Mostki - Gronów samochód osobowy marki Audi czołowo zderzył się z ciężarówką.

Jedna osoba ranna

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole policji z drogówki.

- W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Druga z osób biorących udział w zdarzeniu nie odniosła obrażeń - informuje bryg. Marcin Bohuszko, rzecznik straży pożarnej w Świebodzinie.

Droga zablokowana

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci. Droga krajowa nr 92 jest całkowicie zablokowana. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 15:00.

Przeczytaj też: Sylwester 2021 Zielona Góra. Urząd Miasta rozda tabletki uspokajające dla zwierząt


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u