Zielona Góra: Pożar budynku w Nowym Kisielinie. Spłonął kurnik (ZDJĘCIA)

18 grudzień 2021
Autor: 
Zielona Góra: Pożar budynku w Nowym Kisielinie. Spłonął kurnik Fot. Redakcja, Dawid

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar kurnika w zielonogórskim Nowym Kisielinie. Budynek doszczętnie spłonął.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w sobotę, 18 grudnia, przed godziną 14:30. W ogniu stanął kurnik ulokowany na posesji przy ulicy Nowy Kisielin - Odrzańska w Zielonej Górze.

Do akcji zadysponowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz samochody z OSP Racula i OSP Stary Kisielin. Kiedy pierwsi strażacy dotarli na miejsce, pożar był już mocno rozwinięty.

Sytuacja szybko została opanowana, lecz drewniany budynek gospodarczy doszczętnie spłonął. Strażacy, którzy pracowali najbliżej płonącego budynku, byli wyposażeni w aparaty powietrzne.

Przyczyna pożaru nie jest znana.

Przeczytaj też: Miejski Sylwester 2021 w Zielonej Górze. Będzie pokaz fajerwerków


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u