Wypadek pod Czerwieńskiem. Zderzyły się dwa pojazdy. Droga jest zablokowana!

20 grudzień 2021
Wypadek pod Czerwieńskiem. Zderzyły się dwa pojazdy. Droga jest zablokowana!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Wojewódzkiej numer 280 pod Czerwieńskiem. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

W poniedziałek, 20 grudnia, około godziny 8 rano na Drodze Wojewódzkiej numer 280 pomiędzy Płotami a Czerwieńskiem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Ford oraz Skoda. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę ratowników medycznych. 

Rozbity Ford stoi na środku jezdni natomiast Skoda znajduje się w przydrożnym rowie. 

Czynności prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Droga Wojewódzka numer 280 na odcinku Czerwieńsk-Płoty jest całkowicie zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Możliwe, że służby wprowadzą ruch wahadłowy.

 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u