Potrącenie rowerzystki w Zielonej Górze. "Jechała po przejeździe dla rowerów" (ZDJĘCIA)

22 grudzień 2021
Autor: 
Potrącenie rowerzystki w Zielonej Górze. "Jechała po przejeździe dla rowerów"

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Łużyckiej doszło do potrącenia rowerzystki. Jednoślad jechał po przejeździe dla rowerów.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb we wtorkowe przedpołudnie, 22 grudnia, po godzinie 11:00. Kierujący samochodem marki Opel jechał ulicą Wyszyńskiego. Na rondzie Jana Pawła II skorzystał z prawoskrętu, aby wjechać na ul. Łużycką. Tam osobówka potrąciła rowerzystkę.

- Kobieta jadąca jednośladem poruszała się po przejeździe dla rowerów - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Na miejsce wysłano zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z drogówki. Poszkodowana kobieta została przebadana przez medyków. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń.

Służby całkowicie zablokowały prawoskręt. - Kierowca samochodu został ukarany mandatem - informuje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Akcja KAS w Zielonej Górze i Nowej Soli. Firmy wystawiały fałszywe faktury (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u