Tragiczny finał poszukiwań w Gorzowie. Ciało 64-latka znaleziono na "terenie przyszpitalnym"

24 grudzień 2021
Autor: 
Tragiczny finał poszukiwań 64-latka w Gorzowie Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Tragiczny finał poszukiwań 64-letniego mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego. Ciało mężczyzny znaleziono na zamkniętym terenie szpitala.

Zgłoszenie o zaginięciu pana Ryszarda wpłynęło do gorzowskiej policji w czwartek, 23 grudnia.

- Bliscy nie mieli kontaktu z 64-latkiem od 21 grudnia. Mężczyzna nie poinformował ich o swoim miejscu przebywania - informuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Ciało mężczyzny przy szpitalu

Policjanci od razu rozpoczęli intensywne poszukiwania. Niestety ich finał jest tragiczny. Dziś w Wigilię mundurowi odnaleźli ciało zaginionego 64-latka.

- Ciało znajdowało się przy ulicy Dekerta na zamkniętym terenie przyszpitalnym. W tej sprawie czynności procesowe prowadzone są pod nadzorem prokuratora - mówi podkom. Jaroszewicz.

Śledczy wykluczyli wstępnie udział osób trzecich. Mężczyzna prawdopodobnie nie był pacjentem szpitala.

Przeczytaj też: Samolotem przemycali marihuanę do Polski. CBŚP zatrzymało kolejne osoby (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u