Pożar ciężarówki na trasie S3 koło Sulechowa. Pojazd zapalił się podczas jazdy (ZDJĘCIA)

19 styczeń 2022
Autor: 
Pożar ciężarówki na trasie S3 koło Sulechowa

Pożar na trasie S3. W pobliżu Sulechowa zapaliła się ciężarówka. Ogniem została objęta cała kabina. Kierowcom udało się jeszcze odpiąć naczepę.

Do zdarzenia doszło w środę, 19 stycznia, około godziny 14:00. Na 169-kilometrze trasy S3, na odcinku od Sulechowa w kierunku Świebodzina, w trakcie jazdy zapaliła się ciężarówka. Kierowcy jechali w dwuosobowej obsadzie i tuż po zjechaniu na pas awaryjny zdołali jeszcze odpiąć naczepę od płonącego ciągnika siodłowego.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. W chwili przyjazdu pierwszego samochodu gaśniczego kabina pojazdu była niemalże całkowicie objęta ogniem. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu przystąpili do gaszenia pożaru.

Po kilkudziesięciu minutach akcji sytuacja była już opanowana. Na czas działań strażaków na trasie występowały utrudnienia w ruchu. Na szczęście obaj kierowcy nie doznali żadnych obrażeń.

Przeczytaj też: Kolizja w Zielonej Górze. Osobówka solidnie zderzyła się z busem (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u