Kolizja w Zielonej Górze. Osobówka solidnie zderzyła się z busem (ZDJĘCIA)

19 styczeń 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Osobówka solidnie zderzyła się z busem Redakcja

Dwa samochody zderzyły się w pobliżu zielonogórskiego Kiełpina. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w środowe popołudnie, 17 listopada, po godzinie 13:00. Na trasie Kiełpin - Drzonków zderzyły się dwa pojazdy. To bus oraz samochód osobowy marki Audi.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki.

- Wszyscy opuścili pojazdy o własnych siłach. Na szczęście nikt nie potrzebował pomocy medycznej - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Pojazdy biorące udział w zdarzeniu mocno zablokowały ruch na trasie. Dokładne przyczyny i okoliczności kolizji ustala policja.

Przeczytaj też: WOŚP 2022 - aukcje na Allegro. Wylicytuj m.in. lot śmigłowcem lub warsztaty pszczelarskie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u