WOŚP 2022 - aukcje na Allegro. Wylicytuj m.in. lot śmigłowcem lub warsztaty pszczelarskie

19 styczeń 2022
Autor: 
WOŚP 2022 - aukcje na Allegro Fot. AZL, WOŚP Nowogród B.

WOŚP 2022. 30. Finał już w niedzielę, 30 stycznia. Sprawdź, co możesz wylicytować w serwisie Allegro. Aeroklub Ziemi Lubuskiej wystawił lot śmigłowcem i balonem.

Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku pieniądze zebrane w trakcie wydarzenia zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

WOŚP 2022 - sprawdź, co wylicytujesz na Allegro

Intensywnie ruszyły już aukcje WOŚP na Allegro. Do wylicytowania jest mnóstwo rzeczy. Przedmioty przekazują zarówno lokalne sztaby, jak i osoby prywatne, instytucje oraz kluby sportowe.

Przeczytaj też: Akcja policyjnych "narkotykowców" we Wschowie. Zatrzymano 17-latka (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u