Kobieta z psem wbiega pod samochód w Zielonej Górze. Zobacz nagranie!

21 styczeń 2022
Kobieta z psem wbiega pod samochód w Zielonej Górze. Zobacz nagranie! KMP Zielona Góra

Kobieta z psem przebiega przez jezdnię tuż przed nadjeżdżającym pojazdem. Mogło dojść do wypadku!

Wszystko wydarzyło się w środę, 17 stycznia na ulicy Pileckiego w Zielonej Górze. Kobieta z psem wybrała się na spacer i szła po chodniku wzdłuż drogi. Nagle piesza gwałtownie skręciła i wbiegła na jezdnię tuż pod nadjeżdżający samochód. Ograniczenie prędkości na tej drodze wynosi 70 km/h.

Na szczęście kierujący zdążył zareagować i nie doszło do potrącenia, natomiast policjanci będą prowadzić postępowanie w tej sprawie. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Pamiętajmy, że na drodze zdarzają się różne sytuacje. Kierujący może się zagapić, czegoś nie zauważyć czy zasłabnąć i nie zareagować odpowiednio na widok pieszego, nawet tego znajdującego się na przejściu. Wtedy zdrowie i życie może zależeć właśnie od reakcji pieszego! Bądźmy ostrożni i zawsze kierujmy się instynktem samozachowawczym! - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska.

Czytaj także - Kosmiczny pociąg satelitów Starlink na lubuskim niebie! "Niesamowity widok"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u