Nowa Sól: Pociąg przejechał, kierowca osobówki ruszył i dostał 2 tys. złotych mandatu!

21 styczeń 2022
Nowa Sól: Pociąg przejechał, kierowca osobówki ruszył i dostał 2 tys. złotych mandatu! Redakcja/Archiwum

Kierowca osobówki wjechał na torowisko mimo czerwonego światła. Mieszkaniec Częstochowy dostał 2 tys. złotych mandatu!

W czwartek, 20 stycznia funkcjonariusze ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zatrzymali do kontroli drogowej Seata, którego kierujący wjechał na torowisko, pomimo czerwonego światła. 40-latek zatrzymał pojazd przed przejazdem kolejowym na ulicy Ciepielowskiej w Nowej Soli, a kiedy pociąg przejechał i rogatki zaczęły się podnosić, ruszył przed siebie, ignorując czerwone światło wyświetlane na sygnalizatorze.

Mundurowi zatrzymali kierującego do kontroli drogowej, był to mieszkaniec Częstochowy. Nieodpowiedzialny kierowca został ukarany mandatem, który według nowego taryfikatora wyniósł 2000 złotych i 6 punktów karnych. Jazda pojazdem przez przejazd kolejowy jest dozwolona dopiero po całkowitym otwarciu rogatek oraz po zakończeniu wyświetlania przez sygnalizator świetlny czerwonego światła.

Czytaj także - Kobieta z psem wbiega pod samochód w Zielonej Górze. Zobacz nagranie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u