Potrącenie dwóch biegaczy w Zielonej Górze! Ranni trafili do szpitala (ZDJĘCIA)

25 styczeń 2022
Potrącenie dwóch biegaczy w Zielonej Górze! Ranni trafili do szpitala (ZDJĘCIA) Redakcja

Dwie osoby zostały potrącone w Zielonej Górze. Poszkodowani trafili do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

We wtorek, 25 stycznia około godziny 19 na ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze doszło do potrącenia dwóch osób przez samochód osobowy marki Seat Ibiza. Na miejsce zadysponowano dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

- Potrąconych zostało dwóch biegaczy. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala na szczegółowe badania. Osobowy Seat ma rozbity przedni zderzak oraz szybę. 

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku. Całkowicie zablokowana dla ruchu jest ulica Kętrzyńska. Kierowcy muszą jechać przez miasto. 

Czytaj także - Zielonogórska policja w miesiąc wystawiła 88 mandatów powyżej tysiąca złotych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u