Zielona Góra: Przebiegali przez przejazd rowerowy i zostali potrąceni. Kto poniesie winę?

26 styczeń 2022
Zielona Góra: Przebiegali przez przejazd rowerowy i zostali potrąceni. Kto poniesie winę? Redakcja

Przebiegali przez przejazd dla rowerzystów, zostali potrąceni. Sprawę bada zielonogórska policja.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 25 stycznia około godziny 19 na ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Para biegaczy próbowała przedostać się na drugą stronę jezdni po przejeździe dla rowerzystów. Niestety zostali potrąceni przez samochód osobowy marki Seat Ibiza. Na miejsce wezwano dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Poszkodowani trafili do szpitala, gdzie przeszli szczegółowe badania. - Mężczyzna ma uraz obojczyka a kobieta doznała złamań lewej nogi. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, jednak na rozstrzygnięcie będzie trzeba poczekać. Funkcjonariusze będą prowadzili w tej sprawie dochodzenia celem wskazania winnych tego zdarzenia. 

Czytaj także - Nocny wypadek koło Świebodzina. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u