Pożar mieszkania w Zielonej Górze. Jedna osoba jest poszkodowana (ZDJĘCIA)

27 styczeń 2022
Autor: 
Pożar mieszkania w Zielonej Górze. Jedna osoba jest poszkodowana Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Spłonęło mieszkanie w budynku przy ulicy Wyspiańskiego. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej. Jedna osoba jest poszkodowana.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w czwartkowe przedpołudnie, 27 stycznia, około godziny 11:30. W ogniu stanęło mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego.

Jedna osoba została poszkodowana

Do akcji wyruszyło pięć zastępów straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu ruszyli do środka budynku. Jednocześnie rozstawiona została drabina mechaniczna.

Z czasem na miejsce dojechał patrol policji oraz podstawowy zespół pogotowia. - Jedna osoba została poszkodowana. Opuściła ona mieszkanie o własnych siłach. Ratownicy przetransportowali ją do szpitala - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Działania służb cały czas trwają. Ulica Wyspiańskiego na odcinku od ul. Chrobrego w kierunku ul. Sulechowskiej jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Wyjazdy OSP w Lubuskiem w 2021 roku. Sprawdź, jak interweniowały jednostki (STATYSTYKA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u