Wypadek w zielonogórskim Drzonkowie. Dwie osoby zostały poszkodowane!

28 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek w zielonogórskim Drzonkowie. Dwie osoby zostały poszkodowane! Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Wojewódzkiej numer 279 w zielonogórskim Drzonkowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

W piątek, 28 stycznia około godziny 21 na Drodze Wojewódzkiej numer 279 w zielonogórskim Drzonkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel oraz Suzuki. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Pojazdy zderzyły się na łuku drogi, siła uderzenia była na tyle duża, że samochody znalazły się po dwóch stronach jezdni, częściowo uszkadzając ogrodzenia okolicznych posesji. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Droga Wojewódzka numer 279 jest całkowicie zablokowana. Czynności na miejscu prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Czytaj dalej - Strażacy OSP rozdadzą 720 tys. darmowych maseczek w Zielonej Górze. Lista punktów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u