Poseł PO Waldemar Sługocki miał wypadek w Zielonej Górze. Był operowany w szpitalu!

29 styczeń 2022
Autor: 
Poseł PO Waldemar Sługocki miał wypadek w Zielonej Górze. Był operowany w szpitalu!

Groźny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 279 w zielonogórskim Drzonkowie. Dwie osoby zostały poszkodowane, jedną z nich jest poseł Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki. 

W piątek, 28 stycznia około godziny 19 na Drodze Wojewódzkiej numer 279 w zielonogórskim Drzonkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Suzuki oraz Opel. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Suzuki zjechał na przeciwległą stronę jezdni gdzie zderzył się z Oplem. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala w Zielonej Górze. Jednym z poszkodowanych jest poseł Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki.

Poseł trafił z karetki bezpośrednio na salę operacyjną, gdzie przeszedł zabieg. - Obecnie Waldemar Sługocki przebywa na oddziale chirurgii ogólnej, jego stan jest dobry. Drugi kierowca biorący udział w zdarzeniu doznał złamania ręki. - podaje Sylwia Malcher-Nowak, Rzecznik Prasowy Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku będą badać policjanci. Kierowcy byli trzeźwi.

Czytaj także - Alert RCB i ostrzeżenia II stopnia. Nadciąga Orkan Malik. Powieje nawet 115 km/h!

{loadmoduledi 453}

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u