Sześcioletnia rowerzystka wjechała wprost pod samochód

23 sierpień 2016
Autor: 

Sześciolatka kierująca rowerem wjechała wprost pod nadjeżdżający pojazd. Dziecko zostało zabrane do szpitala, na szczęście obrażenia nie zagrażają jej życiu.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek /22 sierpnia br./ na ul. Kieleckiej w Lubsku. Sześciolatka kierująca rowerem wyjechała z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżający samochód ford fokus, doprowadzając do zderzenia. Za dziewczynką jechał ojciec, jednak nie zdążył już zareagować. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala, na szczęście nie odniosło poważnych obrażeń.

Pamiętajmy! Wybierając się z dziećmi na rower porozmawiajmy z nimi o zasadach bezpieczeństwa i prawie o ruchu drogowym. Dziecko nie zawsze wie jak się zachować na drodze. Wybierajmy trasy mniej ruchliwe, ścieżki dla rowerów. Bądźmy czujni, chwila nieuwagi i może dojść do groźnego w skutkach wypadku.

KPP Żagań

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u