W czwartek pożegnanie lubuskich paraolimpijczyków!

23 sierpień 2016
Autor: 

18 zawodników z województwa lubuskiego będzie walczyć w Rio de Janeiro o medale igrzysk paraolimpijskich.

Zanim to nastąpi, w czwartek (25.08) o godz. 14.00 w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego rozpocznie się ceremonia uroczystego pożegnania sportowców z udziałem marszałek Elżbiety Anny Polak. Podczas wydarzenia m.in. przedstawione zostaną sylwetki paraolimpijczyków, a także nastąpi oficjalne przekazanie flagi Województwa Lubuskiego.

Na lubuską reprezentację złożą się zawodnicy z 3 klubów naszego regionu: 11 reprezentantów wystawi Start Gorzów Wlkp., 6 - Start Zielona Góra oraz jednego - UKS „Dziesiątka" Nowa Sól. Igrzyska paraolimpijskie odbędą się w dniach 7 – 18 września. (Urząd Marszałkowski woj. Lubuskiego)

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Po medal dla Nadii (ZDJĘCIA)

  Po medal dla Nadii (ZDJĘCIA)

  Kamila była zdrową kajakarką. Po wypadku komunikacyjnym usiadła na wózek. Teraz jako zawodniczka zielonogórskiego STARTu pojedzie do Rio na paraolimpiadę. W czwartek, 25 sierpnia marszałek województwa Elżbieta Polak odprawiała paraolimijczyków i obiecała wynagrodzenie za medale.

 • Skok za jedno piwo

  Skok za jedno piwo

  Skoczek w dal Bob Beamon postawi atletom za pokonanie jego "doskonałego skoku" jedno piwo, naturalny wybór mistrzów.

 • Do Rio za naszymi

  Do Rio za naszymi

  Z Zielonej Góry wyjechali dziś po godz. 12.00. Przed nimi droga do Berlina, dwie godziny lotu do Rzymu, dwanaście godzin lotu do Rio de Janeiro i... czas kibicowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u