Osobówka uderzyła w bariery na trasie S3 w Zielonej Górze. Spore utrudnienia w ruchu!

11 luty 2022
Autor: 
Osobówka uderzyła w bariery na trasie S3 w Zielonej Górze. Spore utrudnienia w ruchu! Redakcja

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na trasie S3 w Zielonej Górze. Ruch w kierunku Sulechowa jest zablokowany!

W piątek, 11 lutego około godziny 15 na trasie S3 pomiędzy węzłami Zielona Góra Południe a Zielona Góra Północ doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

- Kierująca samochodem osobowym prawdopodobnie nie zachowała ostrożności i uderzyła w bariery energochłonne. W pojeździe urwało się koło. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany, policjanci zakwalifikowali to jako kolizja. Droga jest całkowicie zablokowana, służby czekają na pomoc drogową, która odholuje uszkodzony pojazd. Utrudnienia na trasie mogą potrwać jeszcze pół godziny - do 16:30.

Aktualizacja 16:00 - Pojazd został już odholowany, służby odblokowały ruch na trasie. 

Czytaj także - Uwaga kierowcy. Spore utrudnienia na Zaciszu w Zielonej Górze. Będą korki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u