Wypadek na krajowej "27" w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jest osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

11 luty 2022
Autor: 
Wypadek na krajowej "27" w Nowogrodzie Bobrzańskim Redakcja

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w piątkowe popołudnie, 11 lutego, po godzinie 14:30. W Nowogrodzie Bobrzańskim na drodze krajowej nr 27 w rejonie budowanego ronda doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Pojazdy marki Seat, Volkswagen i Daewoo jechały w kolumnie od strony Zielonej Góry. Nagle kierowca Daewoo z nieznanych przyczyn najechał na tył Volkswagena. Ten odbił się, a następnie lekko uderzył w Seata.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz patrol policji. Przybył również podstawowy zespół pogotowia. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba z Daewoo.

Służby zablokowały pas ruchu od strony Świdnicy. Ruch odbywa się wahadłowo, ale kierowcy korzystają również z objazdu przez miasto.

Przeczytaj też: Uwaga kierowcy. Spore utrudnienia na Zaciszu w Zielonej Górze. Będą korki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u