Wzorowy korytarz życia na S3 w Zielonej Górze. Takie zachowanie kierowców trzeba chwalić!

11 luty 2022
Autor: 
Wzorowy korytarz życia na S3 w Zielonej Górze. Takie zachowanie kierowców trzeba chwalić! Redakcja

Kierowcy utworzyli wzorowy korytarz życia na trasie S3 w Zielonej Górze. Służby jechały do zdarzenia z udziałem osobówki!

Kierowcy podróżujący trasą S3 zachowali się wzorowo i utworzyli korytarz życia dla służb ratowniczych. Pomimo że Ministerstwo Infrastruktury uregulowało prawnie tworzenie korytarza życia i od końca 2019 roku jest to obowiązkowe, to nie wszyscy kierowcy potrafią zastosować się do tego wymogu. Dlatego warto nagłaśniać wzorcowe zachowanie, jakie miało miejsce dzisiaj.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 11 lutego około godziny 15 na odcinku trasy S3 między węzłami Południe oraz Północ w Zielonej Górze. - Kierująca samochodem osobowym prawdopodobnie nie zachowała ostrożności i uderzyła w bariery energochłonne. W pojeździe urwało się koło. - podawała podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało, skończyło się jedynie na stratach materialnych. Służby mogły szybciej dotrzeć do miejsca zdarzenia, dzięki stworzonemu przez innych kierowców korytarzowi życia. 

Czytaj także - Osobówka uderzyła w bariery na trasie S3 w Zielonej Górze. Spore utrudnienia w ruchu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u