Dachowanie osobówki na DK32 pod Leśniowem Wielkim. Jedna osoba ranna!

11 luty 2022
Autor: 
Dachowanie osobówki na DK32 pod Leśniowem Wielkim. Jedna osoba ranna!

Samochód osobowy dachował na Drodze Krajowej numer 32 pod Leśniowem Wielkim. Służby otrzymały zgłoszenie z systemu e-call. 

W piątek, 11 lutego chwilę przed godziną 21 na Drodze Krajowej numer 32 na odcinku Łagów - Leśniów Wielki doszło do dachowania samochodu osobowego marki Toyota. Pojazd po wykryciu wypadku wysłał informację do służb ratowniczych. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Jeszcze przed przybyciem służb pomocy poszkodowanemu kierowcy udzielali świadkowie zdarzenia w tym strażak po służbie. Poszkodowany mężczyzna z urazem głowy został przekazany pod opiekę ratowników  z zespołu ratownictwa medycznego. 

Przyczyny zdarzenia ustalają obecni na miejscu policjanci. Funkcjonariusze badają przyczyny oraz okoliczności wypadku. Ruch na Drodze Krajowej numer 32 odbywa się wahadłowo. 

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności za kółkiem, w nocy i nad ranem prognozowane jest oblodzenie! 

Czytaj także - Wzorowy korytarz życia na S3 w Zielonej Górze. Takie zachowanie kierowców trzeba chwalić!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u