Wypadek pod Gorzowem. Palety przygniotły dwie osoby. Wezwano śmigłowiec LPR

15 luty 2022
Autor: 
Wypadek pod Gorzowem. Paleta przygniotła dwie osoby Redakcja/archiwum

Spadające palety przygniotły dwie osoby w firmie na osiedlu Bermudy w Wawrowie koło Gorzowa. Wezwano śmigłowiec LPR. Na miejscu trwa akcja służb ratowniczych.

Zgłoszenie wpłynęło do gorzowskich służb ratowniczych we wtorkowy wieczór, 15 lutego, około godziny 17:30. Na osiedlu Bermudy w Wawrowie doszło do wypadku. Palety przygniotły dwie osoby na terenie serwisu samochodowego.

Do akcji zadysponowano dwa naziemne zespoły pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Do pomocy przyjechały też trzy zastępy straży pożarnej.

Poszkodowani mężczyźni zostali opatrzeni przez medyków i strażaków. Obaj zostali przetransportowani do szpitala. Byli przytomni, doznali urazów nóg.

Przeczytaj też: Cigacice: Pijana 50-latka uderzyła w drzewo i dachowała. Miała blisko 2,5 promila alkoholu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u