Cigacice: Pijana 50-latka uderzyła w drzewo i dachowała. Miała blisko 2,5 promila alkoholu

15 luty 2022
Autor: 
Cigacice: Pijana 50-latka uderzyła w drzewo

Nocne zdarzenie drogowe w Cigacicach. Osobówka uderzyła w drzewo i dachowała. Pojazdem prowadziła pijana 50-latka, która miała blisko 2,5 promila alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 12 lutego. Po godzinie 22:30 kierująca samochodem osobowym marki Audi jechała ulicą Podgórną. Nagle kobieta uderzyła w przydrożne drzewo.

- Siła uderzenia była tak duża, że samochód się przewrócił - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Pijana 50-latka miała blisko 2,5 promila

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Sulechowa i zastęp OSP Cigacice. Przybył również patrol policji.

Kierująca 50-latka nie doznała poważniejszych obrażeń. Okazało się jednak, że jechała na "podwójnym gazie". W trakcie badanie alkomatem wydmuchała prawie 2,5 promila alkoholu.

Kobieta straciła prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Grozi jej teraz kara grzywny oraz ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat. Otrzyma też zakaz kierowania na minimum 3 lata.

Przeczytaj też: Wypadek pod Nową Solą. Dwie osoby ranne były uwięzione. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u