Kolizja na Jędrzychowie w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki

20 luty 2022
Autor: 
Kolizja na Jędrzychowie w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Makowej w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 20 lutego. Około godziny 15:30 na ulicy Makowej w Zielonej Górze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W rejonie marketu zderzyły się Audi oraz Mitsubishi.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wszystkie osoby jadące osobówkami opuściły je o własnych siłach. Ponadto uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego. Straty są jedynie materialne.

Dokładne przyczyny i okoliczności kolizji ustala już zielonogórska policja. Na ul. Makowej nie występują większe utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płonęły śmieci w mieszkaniu (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u