Pożar w Zielonej Górze. Płonęły śmieci w mieszkaniu (ZDJĘCIA)

20 luty 2022
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonęły śmieci w mieszkaniu Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Płonęły śmieci w budynku przy ulicy Objazdowej. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w niedzielne popołudnie, 20 stycznia, po godzinie 15:30. Z mieszkania na trzecim piętrze w budynku przy ulicy Objazdowej 13 wydobywało się zadymienie.

Pożar śmieci w mieszkaniu

Do akcji wysłano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz trzy samochody z jednostek OSP w Przylepie i Zawadzie. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne szybko rozwinęli linię gaśniczą i ruszyli do środka budynku.

Sytuacja szybko została opanowana. Wówczas ruszyło oddymianie klatki schodowej. - Płonęły śmieci składowane w mieszkaniu - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Obyło się także bez ewakuacji mieszkańców.

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. Kolejne ostrzeżenia przed silnym wiatrem. Porywy do 90 km/h


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u