Autobus uderzył w drzewo pod Nową Solą. 5 osób zostało rannych. W akcji śmigłowiec LPR!

01 marzec 2022
Autor: 
Autobus uderzył w drzewo pod Nową Solą. 5 osób zostało rannych. W akcji śmigłowiec LPR! Fot. Pani Iwona

Autobus uderzył w drzewo na trasie Konradowo-Ługi pod Nową Solą. Pięć osób trafiło do szpitali. W akcji śmigłowiec LPR!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 1 marca około godziny 15 na trasie Konradowo-Ługi pod Nową Solą. Autobus marki Solaris podczas manewru wymijania z samochodem osobowym zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Jedna osoba trafiła śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zielonej Górze. Kolejne cztery poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitali przez zespoły naziemne. - Kierujący autobusem jest trzeźwy. - podaje Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, rozbity autobus należy do Międzygminnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, które świadczy usługi transportu osób na terenie powiatu nowosolskiego. Była to linia numer 15 kursująca na trasie Nowa Sól ul. Chałubińskiego - Czasław. 

Na miejscu zdarzenia czynności prowadzą już nowosolscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku.

Czytaj także - Zderzenie busa z ciężarówką pod komendą policji w Gorzowie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u