Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Poszkodowana kobieta w ciąży!

04 marzec 2022
Autor: 
Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Poszkodowana kobieta w ciąży! Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. 

W piątek, 4 marca około godziny 21:30 na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Ułańska w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Ford oraz BMW. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Strażacy odłączyli akumulatory oraz zabezpieczyli wycieki substancji ropopochodnych z uszkodzonych pojazdów. - Poszkodowana została kobieta w ciąży - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Ruch na skrzyżowaniu odbywa się jednym pasem w kierunku centrum miasta.

Czytaj także - Zielona Góra: W sobotę rusza zbiórka dla zwierząt z Ukrainy!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u