Pożar w Zielonej Górze. Płonie altana na działkach. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA, FILM)

05 marzec 2022
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonie altana na działkach Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Pali się budynek gospodarczy na działkach przy ulicy Łużyckiej. Z ogniem walczą trzy zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w sobotni wieczór, 5 marca, po godzinie 20:30. W ogniu stanęła altana na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych im. J. Słowackiego przy ul. Łużyckiej.

Do akcji wyruszyły trzy zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Z chwilą dojazdu pierwszego samochodu gaśniczego budynek był już niemalże całkowicie objęty pożarem.

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu rozwinęli linie gaśnicze i przystąpili do działań. Ze wstępnych informacji wynika, że w altanie nikt nie przebywał. Wszystko potwierdzi się jednak dopiero po całkowitym opanowaniu sytuacji.

Aktualizacja: Pożar został już opanowany. Ruszyło dokładne dogaszanie.

Przeczytaj też: Wojna na Ukrainie. Uczniowie z Zielonej Góry robią siatki maskujące (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u