Lubuskie: Służby szukają zwłok w Odrze. Wcześniej prawdopodobnie doszło do morderstwa

05 marzec 2022
Autor: 
Służby szukają zwłok w Odrze w Lubuskiem Redakcja/archiwum

Strażacy i policjanci od rana poszukują zwłok na rzece Odra w Lubuskiem. Wcześniej prawdopodobnie doszło do morderstwa. Do sprawy zatrzymano jedną osobę.

Od sobotniego poranka, 5 marca, w rejonie Krosna Odrzańskiego ruszyły poszukiwania zwłok na rzece Odra. W działania zaangażowała się policja i straż pożarna. Na miejscu działali m.in. strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Zielonej Góry.

Jedna osoba zatrzymania

Służby, póki co nie udzielają większych informacji o sprawie. Wiadomo, że ma ona charakter kryminalny i prawdopodobnie dotyczy zabójstwa.

- Do sprawy została zatrzymana już jedna osoba. Prawdopodobnie będzie odpowiadała za morderstwo. Przypuszcza się, że ciało zostało porzucone, aby zakryć ślady i okoliczności tragedii - informuje podinsp. Marcin Maludy, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj też: Strażacy z OSP Koźla przekazują wóz gaśniczy na Ukrainę. To wyjątkowy gest (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u