Groźny wypadek w Zielonej Górze. Volkswagen zderzył się z BMW!

06 marzec 2022
Autor: 
Groźny wypadek w Zielonej Górze. Volkswagen zderzył się z BMW! Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Podgórnej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze.

W niedzielę, 6 marca około godziny 15:40 na ulicy Podgórnej w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen oraz BMW. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW jechał w kierunku osiedla Pomorskiego, nagle z ulicy podporządkowanej wyjechał mu kierujący Volkswagenem w wyniku czego doszło do zderzenia. Jedna osoba została poszkodowana.

Służby zablokowały dwa pasy ruchu w kierunku osiedla Pomorskiego. Strażacy rozłączyli akumulatory oraz zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów. Dokładne przyczyny zdarzenia ustalają policjanci. 

Ruch w kierunku osiedla Pomorskiego odbywa się jednym pasem, podobnie jak ruch w kierunku centrum miasta.

Czytaj także - Wypadek na DK29 pod Cybinką. Jedna osoba ranna. W akcji śmigłowiec LPR!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u