Pożar w Kostrzynie nad Odra. Płoną altany na działkach. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

10 marzec 2022
Autor: 
Pożar w Kostrzynie nad Odra. Płoną altany na działkach Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Pożar w Kostrzynie nad Odrą. Palą się budynki gospodarcze na ogródkach działkowych. Z ogniem walczą trzy zastępy straży pożarnej.

Pożar na kostrzyńskich działkach wybuchł w czwartkowe popołudnie, 10 marca, po godzinie 15:40. W ogniu stanęły altany ulokowane przy ulicy Sybiraków w rejonie mostu granicznego na Odrze.

Do akcji wyruszyły trzy zastępy straży pożarnej. Z chwilą dojazdu pierwszego samochodu gaśniczego jeden z budynków był już niemalże całkowicie objęty pożarem.

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu rozwinęli linie gaśnicze i przystąpili do działań. Ze wstępnych informacji wynika, że w obu altanach nikt nie przebywał.

Aktualizacja: Sytuacja pożarowa została opanowana. Trwa dogaszanie.

Przeczytaj też: Koszmarny wypadek w Sulechowie. 2-letnie dziecko wypadło z czwartego piętra


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u