Wypadek na trasie S3 pod Skwierzyną. Droga jest zablokowana!

10 marzec 2022
Autor: 
Wypadek na trasie S3 pod Skwierzyną. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Bus uderzył w tył samochodu ciężarowego na trasie S3 pod Skwierzyną. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

W czwartek 10 marca około godziny 16 na trasie S3 w rejonie miejscowości Popowo pod Skwierzyną doszło do zderzenia z udziałem dwóch pojazdów. Kierujący busem marki Fiat uderzył w tył samochodu ciężarowego. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze z powiatu międzyrzeckiego.

- Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. - podaje sierż. sztab. Mateusz Maksimczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. 

Służby wprowadziły objazdy przez tzw. starą trójkę. Kierowcy jadący w kierunku Zielonej Góry powinny zjechać na węźle w Skwierzynie, a następnie ponownie wjechać na trasę S3 węzłem Międzyrzecz Północ. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19. 

Czytaj także - Pościg za busem z nielegalnym tytoniem koło Łęknicy. Kierowca porzucił auto i uciekł (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u