Koszmarny wypadek w Sulechowie. 2-letnie dziecko wypadło z czwartego piętra

10 marzec 2022
Autor: 
Koszmarny wypadek w Sulechowie. 2-letnie dziecko wypadło z czwartego piętra Redakcja/archiwum

Dramatyczne zdarzenie w Sulechowie. 2-letnie dziecko wypadło z okna na czwartym piętrze. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w czwartek, 10 marca, około godziny 14:00. 2-letnie dziecko z nieznanych jeszcze przyczyn wypadło z okna w bloku na osiedlu Nadodrzańskim w Sulechowie.

Do akcji wysłano miejscowy zespół pogotowia oraz patrol policji. Ponadto na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. Stan dziecka był poważny.

- Poszkodowane 2-letnie dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala - informuje Justyna Sochacka, rzeczniczka LPR.

Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku ustala teraz policja. Śledczy będą próbowali ustalić dokładny przebieg zdarzenia.

Przeczytaj też: Listonosz trzymał w domu blisko 1200 przesyłek. Nie dostarczał ich od ponad pół roku (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u