Zaginęła 16-letnia Jagoda Macyszyn. Ostatni raz była widziana w Zielonej Górze!

11 marzec 2022
Autor: 
Zaginęła 16-letnia Jagoda Macyszyn. Ostatni raz była widziana w Zielonej Górze! Policja Zielona Góra

Zaginęła 16-letnia Jagoda Macyszyn ze Szprotawy. Nastolatka mieszka i uczy się w Zielonej Górze! 

Zielonogórska policja prowadzi poszukiwania zaginionej 16-latniej Jagody Macyszyn ze Szprotawy. Nastolatka jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego numer 7 w Zielonej Górze. Jagoda była widziana ostatni raz w czwartek, 10 marca około godziny 17, kiedy wyszła z miejsca zamieszkania w internacie przy ulicy Wyspiańskiego w Zielonej Górze.

Nastolatka wciąż nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost 166cm, szczupła budowa ciała, włosy- czarne z grzywką, proste niebieskie pasemko, w uszach duża liczba kolczyków. 

Cechy ubioru: ubiera się raczej na ciemno w charakterystyczną za dużą kurtkę, buty na grubej podeszwie, ciemne spodnie.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze , ul.Partyzantów 40; telefon: 47 7952177, 47 7952100, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacja - Nastolatka odnalazła się cała i zdrowa. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u