Poważny wypadek BMW na DK29 pod Krosnem Odrzańskim. Ranne zostały 3 młode osoby!

11 marzec 2022
Autor: 
Poważny wypadek BMW na DK29 pod Krosnem Odrzańskim. Ranne zostały 3 młode osoby! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo pod Krosnem Odrzańskim. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitali. Droga Krajowa numer 29 jest zablokowana!

W piątek, 11 marca około godziny 19 na Drodze Krajowej numer 29 między Marcinowicami a Osiecznicą pod Krosnem Odrzańskim doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW. Kierujący pojazdem 28-latek z niewyjaśnionych na ten mament przyczyn stracił panowanie na pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce wezwano służby ratownicze z powiatu krośnieńskiego.

Pojazdem podróżowały łącznie trzy osoby, wszyscy zostali poszkodowani. 28-letni kierowca trafił do szpitala w Krośnie Odrzańskim. Dwoje pasażarów w wieku 17 oraz 22 lat trafiło do szpitali w Świebodzinie oraz Zielonej Górze. Czynności na miejscu zdarzenia prowadza krośnieńscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku.

Droga Krajowa na odcinku Marcinowice - Osiecznica pod Krosnem Odrzańskim jest całkowicie zablokowana dla ruchu. Dla samochodów osobowych wprowadzono objazd przez miejscowość Bielów. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 23. 

Czytaj także - Zaginęła 16-letnia Jagoda Macyszyn. Ostatni raz była widziana w Zielonej Górze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u