Skwierzyna: Dwie starsze osoby nie żyją, to małżeństwo. Policja zatrzymała 49-latka!

23 marzec 2022
Autor: 
Skwierzyna: Dwie starsze osoby nie żyją, to małżeństwo. Policja zatrzymała 49-latka! Redakcja/Archiwum

Tragiczne zdarzenie w Skwierzynie. Dwie starsze osoby nie żyją. Do sprawy zatrzymano 49-letniego mężczyznę

W środę, 23 marca około godziny 16 służby otrzymały zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Skwierzynie mogło dojść do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Na miejsce błyskawicznie udał się patrol policji. Funkcjonariusze po wejściu do wskazanego mieszkania ujawnili zwłoki starszej kobiety w wieku około 70-lat oraz ciężko rannego mężczyznę w podobnym wieku. To małżeństwo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

- W chwili przyjazdu służb ratunkowych starszy mężczyzna żył, niestety obrażenia, jakich doznał były tak rozległe, że jego życia nie udało się uratować. - podaje podinsp. Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Na miejscu zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji pod nadzorem prokuratora. - Mamy do czynienia ze zdarzeniem o charakterze kryminalnym, nie wykluczamy udziału osób trzecich. Do sprawy zatrzymaliśmy 49-letniego mężczyznę. - dodaje podinsp. Marcin Maludy. 

Czytaj także - Tragiczny pożar mieszkania w Gorzowie. Nie żyje około 50-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u