Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga jest zablokowana!

23 marzec 2022
Autor: 
Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana. Służby wprowadziły objazdy.

W środę, 23 marca około godziny 19 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Jordanowo pod Świebodzinem doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

Czynności na miejscu wypadku prowadzą już świebodzińscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Ruch w kierunku Zielonej Góry na odcinku Międzyrzecz-Świebodzin jest zablokowany, służby wprowadziły objazd tzw. starą trójką. Utrudnienia na trasie S3 mogą potrwać do godziny 22. 

Aktualizacja g. 20:05 - Ruch odbywa się jednym pasem.

Czytaj także - Skwierzyna: Dwie starsze osoby nie żyją, to małżeństwo. Policja zatrzymała 49-latka!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u