Tragiczny nocny pożar domu wielorodzinnego pod Zieloną Górą. Jedna osoba nie żyje!

27 marzec 2022
Autor: 
Tragiczny nocny pożar domu wielorodzinnego pod Zieloną Górą. Jedna osoba nie żyje! Redakcja/Archiwum

Tragiczny nocny pożar domu wielorodzinnego w Pierzwinie pod Zieloną Górą. Jedna osoba nie żyje, jedna została ranna. W akcji 8 zastępów straży pożarnej!

W niedzielę, 27 marca kilka minut przed godziną 2 w nocy operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru domu wielorodzinnego przy ulicy Zielonogórskiej w Pierzwinie. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów państwowej. - Ogniem objęte było całe poddasze. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy zielonogórskich strażaków.

- Niestety jedna osoba zginęła a jedna została ranna i przetransportowana do szpitala. Osiem osób, które znajdowały się w budynku zdążyło opuścić go przed przyjazdem straży pożarnej. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak. Działania gaśnicze trwały do godzin porannych. 

Przyczyna pożaru nie jest obecnie znana. Czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. 

Czytaj także - Wypadek w Zielonej Górze. Czołówka dwóch osobówek. (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u