Słodkie podziękowanie dla zielonogórskich policjantów! Jak pomogli stróże prawa?

30 marzec 2022
Autor: 
Słodkie podziękowanie dla zielonogórskich policjantów! Jak pomogli stróże prawa? Lubuska Policja

Wielki tort własnoręcznej roboty trafił do zielonogórskich policjantów. To podziękowanie za pomoc w odzyskaniu torebki.

We wtorek, 29 marca do Komisariatu I Policji na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze przyszła kobieta, która przyniosła ze sobą duży tort własnoręcznej roboty. W taki sposób podziękowała zielonogórskim policjantom za pomoc w odzyskaniu skradzionej kilka dni wcześniej torebki.

Do kradzieży doszło w piątek, 25 marca w jednym z barów szybkiej obsługi w centrum miasta. W torbie znajdowały się dokumenty, karty płatnicze oraz pieniądze w różnych walutach – w sumie prawie dwa tysiące złotych. Policjanci przejrzeli zapisy z monitoringu w miejscu kradzieży, po chwili mieli już rysopis złodziejki!

Analiza zapisów z miejskiego monitoringu wskazała, że złodziejka udała się do centrum miasta, gdzie ślad się urwał. Policjanci po około dwóch godzinach napotkali kobietę, która pasowała wyglądem do rysopisu. 59-letnia mieszkanka Nowej Soli została zatrzymana. Policjanci przeszukali jej torbę, gdzie znaleźli skradzione w barze dokumenty oraz pieniądze. Okradziona kobieta odzyskała swoją torebkę, oraz całą zawartość!

- Zielonogórscy policjanci nie oczekują za swoją pracę specjalnych podziękowań, wykonują swoje przydzielone zadania zgodnie z potrzebami służby. Nie mniej jednak jest nam zawsze bardzo miło, kiedy ktoś doceni zaangażowanie policjantów i poświęci swój czas, żeby napisać kilka miłych słów. - pisze podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Czytaj także - Bądźmy ostrożni. Właśnie rozpoczyna się sezon motocyklowy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u