Tragiczny pożar domu pod Cybinką. W zgliszczach znaleziono zwłoki kobiety!

31 marzec 2022
Autor: 
Tragiczny pożar domu pod Cybinką. W zgliszczach znaleziono zwłoki kobiety! OSP Cybinka

Tragiczny pożar domu w miejscowości Kłopot pod Cybinką. W zgliszczach strażacy znaleźli ciało kobiety!

W czwartek, 31 marca około godziny 10:30 operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Kłopot w powiecie słubickim. Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej. Z chwilą dojazdu pierwszych jednostek, pożar był już mocno rozwinięty i obejmował cały budynek.

Z informacji przekazanych przez osoby zgłaszające wynikało, że w budynku może znajdować się jedna osoba. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej działając w natarciu zarówno od zewnątrz jak i w środku budynku. Po opanowaniu pożaru przystąpiono do przeszukiwania pomieszczeń. Niestety ujawnione zostały zwłoki kobiety.

Na miejscu tego tragicznego w skutkach pożaru pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Bilans tego zdarzenia jest tragiczny, jedna osoba nie żyje.

Czytaj także - Wielkie sprzątanie w Letnicy koło Zielonej Góry. "Ilość śmieci jest zatrważająca" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u