Akcja straży pożarnej na osiedlu w Zielonej Górze. Przypaliła się potrawa na kuchence (ZDJĘCIA)

12 kwiecień 2022
Autor: 
Akcja straży pożarnej na osiedlu w Zielonej Górze Fot. Dawid

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Chmielnej w Zielonej Górze. Ludzie zauważyli dym wydobywający się z mieszkania.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 kwietnia, około godziny 18:00. Do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze wpłynęła informacja o zadymieniu na klatce schodowej. Dym miał wydobywać się z jednego z mieszkań, od którego nikt nie otwierał drzwi.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej. Część strażaków wyposażona w aparaty powietrzne od razu ruszyła do lokalu, natomiast kolejni rozwijali linię gaśniczą po klatce schodowej.

Przypalona potrawa na kuchence

Po chwili wszystko było już jasne. - Zadymienie powodował garnek, który został pozostawiony przez mieszkańców na gazie - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Na koniec pozostało już tylko oddymienie klatki schodowej. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Przeczytaj też: Straż Graniczna szuka chętnych do ochrony granicy. Czeka 50 etatów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u