Wypadek na DK32 pod Kargową. Dwie osoby zostały poszkodowane!

13 kwiecień 2022
Autor: 
Wypadek na DK32 pod Kargową. Dwie osoby zostały poszkodowane! Redakcja/Archiwum

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 pod Kargową. Dwie osoby zostały ranne. Występują utrudnienia w ruchu!

W środę, 13 kwietnia około godziny 12 na Drodze Krajowej numer 32 w rejonie skrzyżowania do miejscowości Wojnowo pod Kargowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen oraz Ford. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

- Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły pod opiekę zespołów ratownictwa medycznego - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. Czynności na miejscu wypadku prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

- Kierująca Volkswagenem Passatem skręcała na drogę w kierunku miejscowości Wojnowo i wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu Fordem. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Ruch na Drodze Krajowej numer 32 odbywa się wahadłowo. Mogą występować utrudnienia!

Czytaj także - Rosyjscy kierowcy ciężarówek zatrzymani przez ITD. Mieli nieważne zezwolenia (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u